Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se obraća javnosti povodom poslednjih događanja na Kosovu i Metohiji.
Foto: FoNet (Milica Vučković)
Vučić se obraća naciji iz zgrade Generalnog sekretarijata predsednika Republike.
Srbi su danas, u znak protesta zbog hapšenja bivšeg pripadnika kosovske policije Dejana Pantića, na više lokacija u severnom delu Kosova i Metohije postavili barikade.
Potom, predsednica privremenih prištinskih institucija Vjosa Osmani je posle sastanka sa političkim partijama rekla da su se dogovorili davanredni izbori na severu budu odloženi za april.
U celosti se slazem sa vasim komentarom! Sa prstom na obaracu su coveku Vuciceva policija zaplenili auto zbog 34 hiljada duga prema informatici ijako je bolestan i socijalni ugrozen naspram ovih proizvodjaca vina!!!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Ministar odbrane Bratislav Gašić odbacio je danas kao "perfidnu podmetačinu" tvrdnje predsednika stranke Srbija centar (SRCE) Zdravka Ponoša da predstojeća vojna parada "ima za cilj da odvuče pažnju građana".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se danas ruskoj Spoljnoj obaveštajnoj službi (SVR) na "obaveštenjima" u vezi sa navodnom pripremom nasilnog preuzimanja vlasti na godišnjicu pada nadstrešnice u Novom Sadu.
Posle ubistva američkog konzervativnog aktiviste Čarlija Kirka, predsednik Aleksandar Vučić, gostujući na televiziji Informer, izjavio je da su "blokaderi" planirali da ga 28. septembra ubiju, isto kao i Kirka.
Pretnje silovanjem, šamaranje, šutiranje, pljuvanje, vređanje, lomljenje telefona - ovako je devet osoba do čijih svedočenja je BIRN došao opisalo ono što je doživelo u garaži zgrade Vlade posle protesta 14. avgusta.
Premijer Đuro Macut rekao je, na obeležavanju Dana srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave da je Srbija snažna, narodna i demokratska zemlja koja će rešavati unutrašnje probleme institucionalnim putem.
Spoljna obaveštajna služba Rusije optužila je EU da stoji iza protesta u Srbiji i da im je u fokusu "ispiranje mozga" mladih putem medija finansiranih iz Brisela.
Predsedavajuća OEBS i ministarka spoljnih poslova Finske Elina Valtonen izjavila je danas u Beogradu da je OEBS sa zabinutošću pratila nedavne izveštaje o incidentima tokom demonstracija u Srbiji.
Poslanica Stranke slobode i pravde (SSP) Jelena Milošević izjavila je da je "jednom stanovniku Gadžinog Hana policija danas upala u stan jer je na prozor okačio transparent Vučićevih lažnih obećanja".
Komentari 11
Sunjatce
Moji su na vreme krenuli.
1244
Mm
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar