Starija Nišlijka stradala je u požaru koji je izbio u njenom stanu oko 10.20 časova.
Kako su potvrdili za RTS u niškoj policiji, do požara je došlo u Knjaževačkoj ulici u stanu na šestom spratu stambene zgrade u kome je žena živela sama.
Kako se pretpostavlja, ona se ugušila od dima.
Vatrogasci su brzo lokalizovali požar, tako da ostali stanovi u zgradi nisu bilu ugroženi.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar