Oglasilo se Ministarstvo prosvete o pucnjavi: Sve informacije davaće MUP i zdravstvene službe

Iz Ministarstva prosvete navode u saopštenju da pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova vrše uviđaj zbog tragedije koja se jutros dogodila u OŠ "Vladislav Ribnikar".
Oglasilo se Ministarstvo prosvete o pucnjavi: Sve informacije davaće MUP i zdravstvene službe
Foto: FoNet/AP
"Ministar prosvete Branko Ružić je odmah po saznanju o događajima u školi otišao na lice mesta. 
Sve relevantne informacije u vezi sa tragedijom i okolnostima pod kojima se desila saopštavaće MUP.
Nadležne zdravstvene ustanove će se oglašavati o stanju povređenih", navode iz Ministarstva prosvete.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Momčilo Trajković tužio Anu Brnabić

Momčilo Trajković iz Srpskog nacionalnog veća Kosova tužio je predsednicu Skupštine Srbije Anu Brnabić zbog povrede časti, jer je 30. juna na Pinku rekla da je "zaradio milione na prodaji srpske zemlje Albancima".