Vladimir Štimac pušten iz pritvora
03.11.2025.•
0
Bivši košarkaški reprezentativac i aktivista Vladimir Štimac pušten je iz pritvora.
Prema pisanju RTS-a, dvadesetjednogodišnjak je uhapšen u kući rođaka gde je pronađena velika količina nelegalnog oružja i municije.
Tim za neeksplodirana ubojna sredstva kragujevačkog Sektora za vanredne situacije preuzeo je 4 ručne bombe iz kuće u kojoj se krio ubica U.B. u selu Vinjištu, saznaje RTS.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
Au
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar