DNEVNI KVIZ: Deset pitanja - da vas vidimo
13.12.2025.•
14
Novih deset zanimljivih pitanja u 021.rs dnevnom kvizu je spremno.
BIRODI je pozvao danas Agenciju za istraživanje korupcije da ispita navode članice Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) i nekadašnje savetnice u Predsedništvu Srbije, Stanislave Pak da predsednik Aleksandar Vučić "uređuje sve medije" u zemlji.
BIRODI je ocenio da takvi navodi ukazuju da je predsednik Republike prekršio član 40. Zakona o sprečavanju korupcije.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
Bi rodi
Ako bude "pametan"...?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar