Preminula dopisnica Bete Slavica Radulović

Dugogodišnja dopisnica Bete iz Kosovske Mitrovice Slavica Radulović preminula je u 70. godini.
Preminula dopisnica Bete Slavica Radulović
Foto: Pixabay
Ova novinarka u penziji rođena je 11. februara 1955. u Breznici nadomak Vučitrna.
Osnovnu školu i Gimnaziju završila je u Kosovskoj Mitrovici, a više pedagoško zvanje stekla je u Kruševcu.
 
U Radio Prištini je počela da radi 1981. godine.  
Od 2000, gotovo pune dve decenije, bila je dopisnica novinske agencije Beta.
 
Za novinarski rad i stalno prisustvo na terenu, odakle je slala brze i tačne vesti, više puta je nagrađivana. Posebno joj je, kako je isticala, značilo priznanje koje je dobila od kolega iz Radio Kosovske Mitrovice, kao i Grada Kosovske Mitrovice.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Teme

smrt
  • Mare

    01.06.2024 12:13
    Pokoj joj dusi
    Veoma dobar covek i jos bolji novinar. Vecni mir njenoj plemenitoj dusi!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Odabrane kompanije koje će raditi PR za Ekspo

Kompanija "Ekspo 2027" saopštila je da je zaključila okvirni sporazum za usluge globalne PR podrške sa konzorcijumom kompanija MC Group iz Berlina i Stratcom International iz Beograda.