EK i dalje bez rešenja za probleme sa kojima se suočavaju profesionalni vozači iz zemalja Zapadnog Balkana
30.03.2026.•
0
Evropska komisija i dalje nema konkretno i sveobuhvatno rešenje za probleme sa kojima se suočavaju profesionalni vozači iz zemalja Zapadnog Balkana nakon uvođenja EES sistema na spoljnim granicama EU.
Komentari 7
Joca
@Ružica
Ružica
Da, tako je, samo što se ti ljudi, koji čine državu, dele na one koji biraju i one koji su izabrani. A bdužnost izabranih je da stvore Sistem koji će upravljati državom - da baš tako. To znači da će Sistem upravljati državom i da neće biti povlašćenih, ma na kojoj funkciji bili, sve do predsednika i premijera.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar