Uhapšen zbog sumnje da je sinoć izbo muškarca u Surčinu

Tridesettrogodišnji Z. Q. uhapšen je u Surčinu zbog sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda, saopštio je MUP.
Uhapšen zbog sumnje da je sinoć izbo muškarca u Surčinu
Foto: 021.rs
On se sumnjiči da je sinoć u jednom stanu u Ulici Milana Rakića u Surčinu, oštrim predmetom naneo povrede tridesetsedmogodišnjem muškarcu u predelu ruku.
Oštećeni je zbrinut u Kliničko-bolničkom centru Zemun i njemu su konstatovane teške telesne povrede.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Vujošević: KSS treba da reaguje zbog hapšenja Štimca

Proslavljeni košarkaški trener Duško Vujošević izjavio je da hapšenje bivšeg košarkaškog reprezentativca Vladimira Štimca predstavlja nastavak represije vlasti prema građanima koji se bore za pravdu i normalnu Srbiju.