VIDEO: Ovako je izgledalo hapšenje osumnjičenog za pljačku dve kladionice u dve nedelje

Beogradska policija juče je uhapsila A.M. (31) koji je osumnjičen da je na Zvezdari, maskiran i uz pretnju nožem, opljačkao kladionicu.
MUP je objavilo i video hapšenja.
Ovo ministarstvo je saopštilo da je pljačka te kladionice bila juče ujutru i da je tom prilikom osumnjičeni ukrao oko 360.000 dinara. Povređenih nije bilo. 
Takođe, sumnjiči se da je 12. septembra, na isti način, iz iste kladionice, ukrao 382.900 dinara i 110 evra.
 
 
Određeno mu je zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Kaja

    29.09.2024 10:30
    Čik pogodi
    Interesantno da je tako brzo uhvaćen.
    Kladionice su nedodirljive, šire se nenormalno, u ponudi sve i svašta.
  • Ma

    29.09.2024 09:29
    bravo bravo, mup-etovci na praavom holivudskom hapšenju, ma i bolje i brže i jače i holivudskije od Holivuda ;)
  • Nije interesantno

    29.09.2024 09:22
    Mene interesuje druga hapsenja i to velikih lopova. Konkretno ovih sa vlasti i oko vlasti.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija