Poginuo radnik u Kragujevcu, druga žrtva na istom gradilištu

Na gradilištu u Karađorđevoj ulici u Kragujevcu danas je poginuo 32-godišnji radnik.
Poginuo radnik u Kragujevcu, druga žrtva na istom gradilištu
Foto: 021.rs (ilustracija)

On je pao sa devetog sprata zgrade u izgradnji.

Nesreća se dogodila danas oko 13 časova.

Na gradilištu iste zgrade je i 16. oktobra poginuo jedan radnik.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Sesula

    16.01.2025 05:09
    Zato
    Zato treba protestvovati.Zbog korupcije i treba je iskoreniti taj korov.Zakon doneti sa velikim kaznama za korupciju. Pogine mladic , ne znamo ko je kriv,ali krivac ce se izvuci jer novac otvara sva vrata, a jadna sirotinja zavrsi u grobu.
  • U torbi

    15.01.2025 23:39
    Jedno jutro pre više od 10 godina dolazim na posao, radili fasadu Jodne banje. Šef stao ispred i kako ko dolazi, daje šlem i kaže dolazi danas inspekcija, metni ovo i ne skidaj dok ne odu. Sutradan sve po starom, normalno. Tad sam radio na skeli i više nikad.
  • BGD 011

    15.01.2025 22:19
    Drzava je kriva
    I sad ce SNS lobisti reci da drzava nije kriva! A ja tvrdim da jeste! Da li je neko nekada video gradjevinske inspekcije da obilaze gradilista?! Niko i nikada! A to je posao drzave! Dakle, kriva je!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Istraga o Fejsbuk grupi "Ćerke i tate dopisivanje"

MUP je saopštio da je počeo proveru naloga na Fejsbuku "Ćerke i tate dopisivanje", za koji je prijavljena sumnja da služi za uspostavljanje neprimerene komunikacije između odraslih i maloletnih osoba.

DRI: Eliminisane duple stipendije studenata

Ministarstva prosvete i nauke su od školske 2024/25 promenili proces provere podataka i eliminisane su duple stipendije studenata, saopštila je danas Državna revizorska institucija (DRI).

Uskoro rekonstrukcija aerodroma Morava kod Kraljeva

Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture izdalo je Aerodromima Srbije rešenje kojim se dozvoljava fazna rekonstrukcija i dogradanja novih sadržaja na aerodromu Morava u Lađevcima kod Kraljeva.