VIDEO Studenti u blokadi FDU odgovorili Vučiću: "Ko je uopšte taj Svenarod?"

Studenti u blokadi Fakulteta dramskih umetnosti objavili su novi video kao reakciju na govor predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa mitinga u Nišu.
VIDEO Studenti u blokadi FDU odgovorili Vučiću: "Ko je uopšte taj Svenarod?"
Foto: 021.rs (Ilustracija)
Oni su Vučiću, reagujući na deo govora u kome studentima kaže da ga ne zanimaju studentski zahtevi i da je sa njima završeno, poručili "niste legitimni" i "raspiši izbore kukavico".

Studenti su uputili i pitanje "Ko je uopšte taj Svenarod?", aludirajući na miting naprednjaka u Nišu koji je nazvan "Svenarodni srpski sabor".

Podsetimo, predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je juče u Nišu da ga više ne zanimaju nikakvi zahtevi, da je to "gotova priča" i da "od sada sluša samo narod", ali i da je spreman da svojim politčkim protivnicima "pruži ruku" i ponovo ih pozove na razgovor, kako bi se problemi i razlike rešavali u institucijama, a ne na ulici.
 
"Došli su kod mene, konačno sam postao nadležan, ali nema više zahteva, ne zanimaju me vaši zahtevi, gotova je priča", rekao je Vučić na skupu Pokreta za narod i državu "Ne damo Srbiju".
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Miki

    19.05.2025 11:10
    Taj SVENAROD će vam u jednog trenutku skinuti glavu sa ramena jer ste premnogo preterali a i dokazali da vi više niste deca ove države.
  • Djura

    19.05.2025 07:08
    Taras@
    Vi ja i svi ostali koji smo ćutali 13 godina i dozvolili jednoj kriminalnoj grupi da je privatizuje! Eto ko je dozvolio! Sada kada poseduju milijarde i sve poluge moci…veoma teško da ih smenimo mirnim putem.
  • Cupi

    19.05.2025 06:46
    Hopa cupa
    Nepred samo tako samo tako samo tako

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Studenti koji pešače ka Valjevu dočekani u Ubu

Studenti koji pešače iz Obrenovca ka Valjevu, na protest u subotu, 14. februara, kada se navršava šest meseci od policijske brutalnosti u ovom gradu, stigli su večeras u Ub gde će prenoćiti.

Vučić i Erdogan: Odnosi Srbije i Turske dobri

Predsednici Srbije i Turske, Aleksandar Vučić i Redžep Tajip Erdogan, ocenili su da su odnosi Srbije i Turske dobri i da se nadaju da će godišnja robna razmena Turske i Srbije dostići vrednost pet milijardi dolara.

Hoće li se predsednik ubuduće birati u Skupštini?

Građani Srbije krajem godine izlaze na birališta, glasaće za novi saziv parlamenta, ali je i dalje otvoreno pitanje da li će možda doći i do spajanja izbora, pa da se, osim poslanika, glasa i za predsednika države.