Ukinut pritvor osmorici muškaraca u Novom Pazaru, jednom izrečena zabrana napuštanja stana

Osnovni sud u Novom Pazaru ukinuo je osmorici uhapšenih pritvor, dok je jednom pritvor zamenio zabranom napuštanja stana.
Ukinut pritvor osmorici muškaraca u Novom Pazaru, jednom izrečena zabrana napuštanja stana
Foto: 021.rs (ilustracija)
To je, kako se navodi, rečeno portalu Radio Sto plus u tom sudu.
"Jedan od desetorice uhapšenih posle sukoba policije i građana ispred Univerziteta (DUNP) je ostao u pritvoru”, prenosi Sto plus radio.
Kako je pojašnjeno, S.Č. ostaje u pritvoru "jer osobite okolnosti ukazuju da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo".
Deset mladića uhapšeno je nakon pokušaja deblokade DUNP, u koji je prethodno ušlo privatno obezbeđenje, a studenti su izbačeni iz zgrade te obrazovne ustanove.
 
Kako je ranije saopštila policija, devetorica mladića osumnjičena su da su izvršila napad na službeno lice, a jedan je osumnjičen za izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Сава

    01.08.2025 21:36
    Сад је јасно да немамо државу! Готово је са Србијом!
  • Lala opozicionar

    01.08.2025 21:05
    Bravo za pazarce

    POBEDA...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Gašić: Ne naoružava se Srbija da bilo kome preti

Ministar odbrane Bratislav Gašić izjavio je da se Srbija ne naoružava da bilo kome preti, Srbija se naoružava da bi mogla da odbrani građane i zemlju, bez, kako je naveo, bilo kakve opasnosti po komšije.