
Pokret Tvrđava: Sud odbacio predlog za pritvor aktivisti Nikoli Krstiću

Tužilaštvo ga sumnjiči za krivična dela "izazivanje opšte opasnosti" i "nasilničko ponašanje", za koja je zaprećena maksimalna kazna osam godina zatvora.
"Podsećamo da pruga kojom se transportuje tečni naftni gas nema građevinsku ni upotrebnu dozvolu, nije upisana u katastar, i prolazi centrom Smedereva - tik uz dečija igrališta, zgrade i šetalište. Uprkos tome, nelegalni transport se i dalje svakodnevno odvija, predstavljajući ozbiljnu pretnju bezbednosti građana. Zahtevamo od nadležnih institucija da bez odlaganja primene zakon, obustave transport gasa i uklone nelegalnu prugu iz centra Smedereva", navode u tom pokretu.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
Suština
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar