Studenti: Ne treba praviti heroje od dojučerašnjih marioneta vlasti; Grujičić: Znam ko je pisao objavu

Studenti Medicinskog fakulteta u Beogradu obratili su se bivšoj ministarski zdravlja Danici Grujičić, kojoj su se "zahvalili" na podršci i izneli kritike na njen račun.
Studenti: Ne treba praviti heroje od dojučerašnjih marioneta vlasti; Grujičić: Znam ko je pisao objavu
Foto: Medija centar Beograd

"Nekada – prva na listi SNS-a, ministarka zdravlja i izvršilac naređenja. Grebala rukama i nogama da zadrži funkciju ministarke u novoj Vladi. Čak su joj rekli da je ponovo ministarka, pa je i muziku dovela da proslavi novi mandat. Ipak, Lončar ih je više zadužio, pa je preuzeo funkciju nazad, čim je to poželeo", napisali su studenti Medicinskog fakulteta u blokadi.

"Danas – 'veliki podržavalac studentskog pokreta, svesna da je pogrešila i otkriva kako iznutra funkcioniše ovaj režim'. Za podršku – hvala, ali ne treba praviti heroje i medijske zvezde od dojučerašnjih marioneta vladajuće stranke", zaključili su studenti.

Grujičić: Znam ko je pisao objavu
 
Upitana da odgovori na navode studenata medicine, profesorka Grujičić je kratko za "Danas" odgovorila: "Bez komentara, pošto znam ko je pisao tekst".
 
Na konstataciju da iza njega ipak stoji nalog studenata Medicinskog fakulteta u blokadi, rekla je: "Neka je".
Podsetimo, Danica Grujičić je u više navrata podržala studentske proteste.
 
"Ako volite zemlju u kojoj živite, ako volite svoj narod i ako vam je stalo da se ova zemlja razvija, a ova zemlja se može razvijati samo ako mladi u njoj ostanu. Mi imamo situaciju da se pojavila, nekim čudom, jedna generacija mladih ljudi koja odgovara onoj generaciji koja se vraćala iz pečalbe 1914. da brani Srbiju. Mi ako tu generaciju sada izgubimo, nas neće biti. Srbije neće biti. Ovo je biti ili ne biti za Srbiju", rekla je Grujičić u nedavnom intervjuu za Danas.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

FOTO: Ćacilend dobio i stražarsku kućicu

Mobilni kontejner koji služi kao stražarska kućica za ulaz na plato ispred Skupštine Srbije, gde su od aprila postavljeni šatori pristalica vlasti, postavljen je sinoć na kružnom na Trgu Nikole Pašića.