RHMZ aktivirao sistem za slanje SMS hitnih upozorenja građanima zbog opasnih vremenskih uslova
Ova mera je preduzeta zbog najavljene ledene kiše u periodu od 5. do 7. januara na području Srema, Beograda, Južnog Banata, Pomoravlja, istočne, zapadne i delova jugozapadne Srbije.
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) saopštio je danas da je, usled najavljene ledene kiše u periodu od 5. do 7. januara, aktivirao sistem za slanje SMS hitnih upozorenja građanima na području Srema, Beograda, Južnog Banata, Pomoravlja, istočne, zapadne i delova jugozapadne Srbije.
U hitnom meteorološkom upozorenju RHMZ navodi da se na ugroženim područjima očekuju izuzetno opasni uslovi za vožnju, uz savet građanima da se pripreme i za moguće prekide u snabdevanju električnom energijom.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Ogi
Realista
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar