Cilj je, kako je saopštio Ekspo, da se "svaki posetilac specijalizovane međunarodne izložbe "Ekspo" u Beogradu, upozna i sa drugim turističkim potencijalima Srbije - "od kulturno-istorijskih lokaliteta i gastronomije, do prirodnih lepota i autentičnih doživljaja".
Direktor firme EKSPO Danilo Jerinić je ocenio da time EKSPO "postaje pokretač nove faze razvoja srpskog turizma i snažan most između Srbije i sveta".
Generalni sekretar Asocijacije turističke industrije Srbije Milan Lainović je rekao da je Asocijacija pripremila platformu za kreiranje i bukiranje kompletnih turističkih paketa - od smeštaja i prevoza do izleta i tematskih tura širom Srbije.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar