Lekar o Dačiću: Borimo se za njegov život, ima tešku upalu pluća

Pomoćnik direktora za pulmologiju Kliničkog centra Srbije Spasoje Popević izjavio je da ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ima tešku upalu pluća i da je situacija teška.
Lekar o Dačiću: Borimo se za njegov život, ima tešku upalu pluća
Foto: 021.rs
Kako je izjavio, trenutno je na respiratoru i dobija sve potrebne lekove i terapiju.
"Tim respiratorom koji je način lečenja mi kupujemo vreme koje je potrebno da ti lekovi deluju i borimo se za njegov život. Teška upala pluća i borba za njegov život", rekao je doktor Popević.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je zajedno sa drugim članovima Vlade bio u poseti Dačiću.
 
Kako je rekao, ministar je u teškom stanju.
 
"Posetili smo potpredsednika vlade i predsednika SPS svi zajedno, teška je situacija, ali verujemo u lekare i verujemo u njega i molimo se za njega", rekao je Vučić za Tanjug ispred Kliničkog centra Srbije.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Savić Snežana Brz

    26.02.2026 07:33
    Brz oporavak lafe
  • Neko tamo

    26.02.2026 05:52
    Dok je Loncara, ja se ne brinem!
  • ...

    25.02.2026 23:18
    Zelim mu svako dobro i brzo ozdravljenje. To je ljudski.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Istraga o Fejsbuk grupi "Ćerke i tate dopisivanje"

MUP je saopštio da je počeo proveru naloga na Fejsbuku "Ćerke i tate dopisivanje", za koji je prijavljena sumnja da služi za uspostavljanje neprimerene komunikacije između odraslih i maloletnih osoba.

DRI: Eliminisane duple stipendije studenata

Ministarstva prosvete i nauke su od školske 2024/25 promenili proces provere podataka i eliminisane su duple stipendije studenata, saopštila je danas Državna revizorska institucija (DRI).

Uskoro rekonstrukcija aerodroma Morava kod Kraljeva

Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture izdalo je Aerodromima Srbije rešenje kojim se dozvoljava fazna rekonstrukcija i dogradanja novih sadržaja na aerodromu Morava u Lađevcima kod Kraljeva.