Protest će početi u 16 časova okupljanjem kod Apelacionog suda i na kružnom toku kod tržnog centra "Delta planet".
Okupljeni će potom otići do Trga kralja Milana i položiti vence na spomenik oslobodiocima Niša.
U 17.45 časova biće intonirana državna himna "Bože pravde", a u 18 časova počeće program "Moja otadžbina".
U 18.10 časova počeće 16 minuta tišine za 16 stradalih u padu nastrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra 2024.
Programi "Što te nema", "Država, to smo mi" i "Uključi se i ti!" trajaće do 19.15 časova kada će nastupiti Blokadni hor.
Skup će biti završen u 19.30 časova.
Skup će biti priređen na godišnjicu protesta u Nišu kada je donet i "Studentski edikt" koji je, kako je tada rečeno, "zavet budućnosti i državi u kojoj studenti i slobodni građani žele da žive".
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Građanin
Zamenik zamenika
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar