Otkazani današnji letovi iz Beograda za Dohu i Dubai

Današnji letovi iz Beograda za Dohu i Dubai su otkazani, navedeno je na sajtu Aerodroma "Nikola Tesla Beograd".
 Otkazani današnji letovi iz Beograda za Dohu i Dubai
Foto: 021.rs
Prema podacima sa sajta, let za Dohu QR 232 kompanije Qatar Airways koji je bio planiran za 11.55 sati, otkazan je bez navođenja novog termina poletanja.
Pored toga, otkazan je i let iz Beograda za Dubai FZ 1750 prevoznika Fly Dubai, prvobitno najavljen za 22.25 časova.
Otkazan je i dolazak leta iz Dubaija FZ 1749 kompanije FlyDubai koji je prema prvobitnom planu trebalo da sleti u Beograd u 21.25 časova.
 
Poslednji let iz regiona Persijskog zaliva koji je prispeo u Beograd bio je FZ 1517 kompanije FlyDubai, koji je sleteo u Beograd u subotu u 7.26 časova. Let FZ 1745 je, nakon polaska za Beograd, vraćen na aerodrom u Dubaiju, prema javno dostupnim podacima o letovima.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Usranom se neda ni

    02.03.2026 11:20
    do potoka
    Radio 1,5 godinu da odem u Dubai,kada ono,sve blokirano. A taman,našao solidan i dobro plaćen posao,smeštaj i devojke. E nemam srece ,pa to ti je!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Zlatko Kokanović pušten iz pritvora

Aktivista i poljoprivrednik Zlatko Kokanović koji je danas uhapšen kod graničnog prelaza Trbušnica kod Loznice pušten je da se brani sa slobode, potvrdili su za N1 njegovi advokati.

Održan protest u Nišu

Studenti i građani poručili su sa današnjeg protesta "Država to smo mi" organizovanog u Nišu da neće odustati od borbe za pravedniju i bolju Srbiju i da će "pumpati" do raspisivanja izbora.