Prema saznanjima Sto plus radija, tročlano sudsko veće je ocenilo da kao razlog za određivanje pritvora više ne stoji opasnost da će delo ponoviti, ali da i dalje postoji mogućnost da bi boravkom na slobodi mogli uništiti ili sakriti tragove krivičnog dela.
Kako taj radio saznaje, odluka veća nije bila jednoglasna.
Studenti su uhapšeni u nedelju popodne, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Novom Pazaru, a sumnjiče se da su pripremali dela protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Srbije.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar