Studenti danas u Beogradu organizuju akciju "(Ne) bojte se, i dalje smo tu"

Studenti u blokadi beogradskih visokoškolskih ustanova najavili su za danas, 10. maj akciju pod sloganom "(Ne) bojte se, i dalje smo tu".
Studenti danas u Beogradu organizuju akciju "(Ne) bojte se, i dalje smo tu"
Foto: 021.rs
Ispred Pravnog fakulteta će u 11.52 časa šesnaestominutnom tišinom biti odata pošta žrtvama pada nadstrešnice novosadske Železničke stanice.
Potom će početi akcija štampanja nalepnica "Studenti pobeđuju" koja će trajati do 14.30 časova, nakon čega će se zajedno sa građanima studenti uputiti prema zgradi Rektorata.
U 15 časova krenuće šetnja od Rektorata, preko Narodne skupštine i Pravnog fakulteta, do Slavije i zgrade Predsedništva.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Olja

    10.05.2026 19:08
    Oprezna
    Ne ocekujem nista dobro od tih izmanipulisanih naivnih mladih ljudi. Ne verujem nikom ko trci u Brisel po savet .
  • Ozbiljno

    10.05.2026 10:05
    Su
    Tu, nema sta, istini skloni i vrlo potkovani studenti su buducnost. Autobusi i kolone vozila krece iz ns, ovaj skup mozda permasi po brojnosti i onih 1.600.000 hiljada, jer deca samo zele bolje drustvo. Kako? Tako, lagano pobedjuju, ljudi su zeljni studenata i mirnih gtadjana koji redovno pobedjuju.
  • Hana

    10.05.2026 09:49
    Ne znam ko pobeđuje, ali to svakako nisu studenti. To je jako glupa manipulacija, pošto su studenti sami objavili da na izbornoj listi neće biti studenata. Ako neko od mene očekuje da glasam za nekog košarkaša, ljuto se vara. Dobiće "čiča Glišu" na listiću od mene. Prvo program, onda ljudi, onda ćemo lako o tome ko pobeđuje. Jasno je da SNS ima samo Vučića kao adut, ali "druga strana" nema ni to. A ima dosta ljudi poput mene koji odbijaju da isključe mozak. To smo radili kad smo poslušali Đinđića i zaokružili Koštunica. A on je za Đokića Kisindžer! Više nikad!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija