Kako piše
Dnevnik, ciljevi sufinansiranja su povećanje prihoda poljoprivrednih gazdinstava i zapošljavanje ruralnog stanovništva na teritoriji Vojvodine.
Ukupna ponuđena subvencija za proizvodnju piva je 10 miliona dinara, a pojedinačni iznosi subvencije biće između 100.000 dinara i 2,2 miliona dinara.
Pokrajinska subvencija za sufinansiranje nabavke opreme za proizvodnju vina i rakije ukupno iznosi 50 miliona dinara.
Konkursi su otvoreni do utroška novca zaključno sa 11. junom.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
Haha
Djole
Aleksej
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar