Radovi menjaju režim saobraćaja na više deonica u Vojvodini

Režim saobraćaja u delovima Vojvodine biće izmenjen od danas, 25. maja i od četvrtka, 26. maja zbog radova.
Radovi menjaju režim saobraćaja na više deonica u Vojvodini
Foto: 021.rs
Deonica Zrenjanin - Ečka
Kako su najavili "Putevi Srbije", radovi na delu državnog puta I B reda broj 13, deonica Zrenjanin - Ečka, počinju danas, 25. maja.
Na navedenoj deonici saobraćaj će se odvijati jednom kolovoznom trakom, uz naizmenično propuštanje vozila i biće regulisan semaforima.
 
Radovi u ovoj fazi trebalo bi da traju mesec dana, a biće obezbeđeni adekvatnom saobraćajnom signalizacijom i opremom.
 
Deonica Pančevo - Bavanište
 
Radovi na delu državnog puta I B reda broj 14, na deonici Pančevo – Bavanište, počeće u četvrtak, 26. maja. 
 
Radovi bi trebalo bi da traju do kraja jula, a biće obezbeđeni adekvatnom saobraćajnom signalizacijom i opremom.
 
Deonica Uljma - Izbište
 
Radovi na delu državnog puta I B reda broj 14, na deonici Pančevo – Bavanište, počeće danas, 25. maja. U pitanju je deonica državnog puta II A reda broj 133.
 
Radovi bi trebalo bi da traju do 10. juna, a biće obezbeđeni adekvatnom saobraćajnom signalizacijom i opremom.
 
Deonica petlja Sremska Mitrovica - petlja Ruma 
 
Radovi na delu državnog puta I A reda broj 3, na deonici petlja Sremska Mitrovica - petlja Ruma, u smeru Batrovci - Beograd, počeće danas, 25. maja. 
 
Radovi će se odvijati od 7 časova, u toku svetlog dela dana.
 
Za saobraćaj će biti zatvorene vozna i zaustavna saobraćajna traka, a saobraćaj će se odvijati preticajnom saobraćajnom trakom.
 
Radovi će biti obezbeđeni adekvatnom saobraćajnom signalizacijom i opremom.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

Inđiji 770.000 evra zbog nezavršenog IT parka

Opštinsko veće Inđije usvojilo je predlog za zaključenje vansudskog poravnanja sa kompanijom "Embassy Techzones" iz Beograda, investitorom projekta IT parka, čija realizacija godinama nije pomerena sa mrtve tačke.