Uhvaćen u švercu goriva, pronađeno oko 2.700 litara

U zajedničkoj akciji poreskih inspektora i policije uhapšen je muškarac iz Novih Banovaca zbog sumnje da je u pomoćnom objektu, u dvorištu, skrivao oko 2.700 litara naftnog derivata u metalnom tanku.
Uhvaćen u švercu goriva, pronađeno oko 2.700 litara
Foto: Pixabay (ilustracija)
Stavlja mu se na teret i da je od trenutka otkrivanja akcizne robe do oduzimanja istakao naftu iz metalnog tanka i utočio velike količine vode.

Poreska policija je oduzela oko 2.700 litara pronađenog naftnog derivata.

Uhapšenom je određeno zadržavanje do 48 sati i protiv njega je podneta krivična prijava.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

Inđiji 770.000 evra zbog nezavršenog IT parka

Opštinsko veće Inđije usvojilo je predlog za zaključenje vansudskog poravnanja sa kompanijom "Embassy Techzones" iz Beograda, investitorom projekta IT parka, čija realizacija godinama nije pomerena sa mrtve tačke.