Krivična prijava je podneta zbog sumnje da je pokušao da iz zemlje iznese crne tartufe koji su u Srbiji zaštićeno prirodno dobro, saopšteno je danas.
Kako je saopšteno iz ministarstva unutrašnjih poslova, osumnjičeni je na graničnom prelazu Sot pokušao da iznese 78 kilograma crnog tartufa pronadjenog u prtljažnom prostoru vozila kojim je upravljao.
Tartufi su oduzeti uz potvrdu od strane ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 11
Showmanovic
Vladimir
Nemac
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar