Dvojica maloletnika ukrali automobil i robu iz kioska i prodavnice u Bačkoj Palanci

Policija u Bačkoj Palanci rasvetlila je tri krivična dela, za koja su osumnjičena dvojica maloletnika.
Dvojica maloletnika ukrali automobil i robu iz kioska i prodavnice u Bačkoj Palanci
Foto: 021.rs
Oni su uzrasta 16 i 17 godina.
Oni se terete da su iz kioska i prodavnice u Bačkoj Palanci ukrali različite proizvode, te da su ukrali automobil jednom meštaninu.
Protiv obojice će biti podneta krivična prijava.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina