To će se primenjivati na mestima gde je dozvoljena brzina kretanja vozila ograničena na 50 kilometara na čas.
Sistem će se primenjivati na Bulevaru Milutina Milankovića, Bulevaru Veljka Vlahovića, u Ulici brigadira Ristića i Miletićevoj ulici.
Vlasniku vozila kojim je učinjen prekršaj biće upućen poziv da u roku od osam dana dostavi potpune i tačne podatke o identitetu osobe koja je učinila prekršaj, a u slučaju da vozilom nije upravljao vlasnik, on je dužan da dostavi pisanu izjavu overenu od strane nadležnog organa na osnovu koje se na nesporan način može utvrditi ko je učinio prekršaj.
Iz policije apeluju na sve vozače da poštuju ograničenja brzine kretanja vozila i da odgovornim ponašanjem doprinesu unapređenju bezbednosti saobraćaja.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
Kik Klop
Zdrav Razum
Realista
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar