Deo Vrbasa u petak bez vode

Deo Vrbasa u petak, 11. oktobra biće bez vode zbog havarije na vodovodnoj mreži.
Deo Vrbasa u petak bez vode
Foto: 021.rs
Sa sistema vodosnabdevanja od 8 časova do 15 sati biće isključeni potrošači koji stanuju u parnom delu delu ulice Gustava Krkleca – na potezu od Maršala Tita do Save Kovačevića ulice. 
Reč je o stambenim zgradama od broja 28 do broja 42. 
 
Ovo isključenja zahvatiće i zgradu na broju 102 u Maršala Tita ulici, kao i zgradu Univereksporta. 
Stanari zgrada u ovom stambenom bloku i market ostaće bez vode, jer će ekipe PJ "Vodovod i kanalizacija" sanirati kvar kod prodavnice kafe "Samba".
 
U PJ "Vodovod i kanalizacija" JKP "Komunalac" mole potrošače za razumevanje i strpljenje.  
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

Inđiji 770.000 evra zbog nezavršenog IT parka

Opštinsko veće Inđije usvojilo je predlog za zaključenje vansudskog poravnanja sa kompanijom "Embassy Techzones" iz Beograda, investitorom projekta IT parka, čija realizacija godinama nije pomerena sa mrtve tačke.