Tužilaštvo o slučaju preminule bebe: U toku provera
06.02.2026.•
1
Osnovno javno tužilaštvo u Vršcu danas je saopštilo da se predmet Kristine Veljković Šajin iz okoline Vršca, koja tvrdi da je izgubila bebu zbog lekarske greške, nalazi u fazi provera.
Komentari 3
Neko
Naravno to ne podrazumeva da podrzavam bahatu voznju ali ima situacija kada se mora obici i tri vozila jer dva ne mozes zbog lose voznje ucesnika pa se desi da niko nikog ne moze obici ako se postuje to pravilo
Pogodi ko je
Ja
Ne vozim 'sporo kao baba' nego samo ne vozim besno ... i to je vec dovoljno da me svako malo neki novi bmw ili audi obidje. Hapsite to, za njih su volovi a ne drumovi.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar