Policija u Bačkoj Palanci rasvetlila tri krađe: Osumnjičen maloletni dečak iz Novog Sada

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bačkoj Palanci rasvetlili su tri krivična dela krađa, za koja je osumnjičen dvanaestogodišnjak iz Novog Sada.
Policija u Bačkoj Palanci rasvetlila tri krađe: Osumnjičen maloletni dečak iz Novog Sada
Foto: 021.rs
Kako se sumnja, on je, u julu, u prodavnici, sedamdesetsedmogodišnjem meštaninu izvukao novčanik iz zadnjeg džepa pantalona i pobegao.
Sumnja se, takođe, da je, u prethodnih mesec dana, dvanaestogodišnjak iskoristio nepažnju prodavaca i ukrao novac iz dve prodavnice.

O svemu je, kako se navodi, obavešten Centar za socijalni rad u Novom Sad.

Dodaje se da je o ovom slučaju policija obavestila i Više javno tužilaštvo u Novom Sadu.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

Bečej: Uhapšen zbog utaje poreza

Kikindska policija uhapsila je muškarca iz Bečeja zbog toga što je poreskom utajom oštetio budžet Srbije za više od 58,4 miliona dinara.