Ubili meštanina Odžaka: Ostavili njegovo telo kod Vrbasa i ukrali mu nakit, sat i automobil

Novosadska policija je u saradnji sa somborskom uhapsila M. D. (43) iz Odžaka i Z. K. (28) iz okoline Sombora zbog ubistva.
Ubili meštanina Odžaka: Ostavili njegovo telo kod Vrbasa i ukrali mu nakit, sat i automobil
Foto: 021.rs
Sumnja se da su oni ubili pedesetpetogodišnjaka iz Odžaka, čije je telo juče pronađeno u okolini Vrbasa.
Policija je protekle noći identifikovala i pronašla osumnjičene, a kod njih i nakit, sat i automobil žrtve.
Po nalogu javnog tužioca telo je preneto u Zavod za sudsku medicinu u Novom Sadu, kako bi obdukcijom bio definitivno utvrđen uzrok smrti.
 
Obojici je određeno zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Somboru.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina