Sumnja se da je on odbio da policajcima da dokumenta na uvid, kao i da je prilikom privođenja udario jednog policijskog službenika u glavu.
Policajci su kod osumnjičenog pronašli manju količinu lekova koji se nalaze na listi psihoaktivnih supstanci, a za koje nije imao kod sebe izveštaj lekara, pa će nakon provera i veštačenja protiv njega biti podneta krivična prijava.
Određeno mu zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu u Smederevu, a protiv njega će biti podneta i odgovarajuća prekršajna prijava po Zakonu o ličnoj karti.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
John
U prevodu- imao kod sebe bensedin/lorazepam/ksalol...
Za to bi mogli da hapse pola Srbije. A čak i oni koji to uzimaju na recept, nikad ne nose izveštaj lekara sa sobom
sale
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar