Na adresi Svetozara Markovića 72 svečano je otvoren prvi MAXI supermarket u ovom mestu u Vojvodini.
Kako bi svakodnevna nabavka bila još jednostavnija MAXI je kupcima obezbedio i osam parking mesta, dve standardne i dve samouslužne kase.
U prodajnom prostoru površine 525 m² kupcima je na raspolaganju bogat asortiman proizvoda iz kategorija prehrane i neprehrane.
Iz ponude se posebno izdvajaju sveže voće i povrće u okviru MAXI pijace, raznovrsan izbor pakovanog mesa i delikatesa i ukusno pecivo iz MAXI pekare.
Tu su i odabrani proizvodi privatne robne marke koji nose oznaku Cene Miljenice i koje odlikuju proveren kvalitet i redovno niske cene.
Otvaranje je i ovog puta obeleženo posebnim iznenađenjima za kupce. MAXI Pčelica dočekala je posetioce sa posebnim pogodnostima - popustom od 10% uz skeniranje Moj Maxi aplikacije, kao i točkom sreće koji je doneo poklon proizvod svima koji su ga zavrteli, a koji su koristili Moj Maxi aplikaciju za kupovinu veću od 1.000 dinara.
Kupci će nabavku u novoj komšijskoj prodavnici moći da obave svakog dana, i to radnim danima i subotom od 7.30 do 21 čas, dok je nedeljom prodavnica otvorena od 8 do 21 čas.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.