Predsednik Demokratske stranke Srđan Milivojević izjavio je da ima informacije da bi predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević mogao da bude postavljen za direktora Bezbednosno-informativne agencije (BIA).
Košarkaši Vojvodine su u 15. kolu KLS kao gosti savladali OKK Beograd sa 107:94 (61:48) posle 40 minuta brze ali i igre u kojoj su obe ekipe znatno više pažnje posvetile napadu, a nedovoljno odbrani.
Novosađani su se tokom današnjeg dana odazvali pozivu studenata u blokadi i zborova građana i organizovano čistili sneg i led sa trotoara u svom komšiluku.
Iz Ministarstva unutrašnjih poslova uputili su apel vozačima da voze pažljivije zbog vremenskih uslova, navodeći da su se juče dogodile tri saobraćajne nezgode u Novom Sadu.
Meštani naselja Kamenolom već tri meseca nemaju struju i vodu, jer se naselje nalazi na teritoriji firme "Kamenolom", koja trenutno nema dozvolu za rad, a na čiji dalekovod su građani priključeni.