Uhapšen muškarac iz Sombora: U gepeku krio veću količinu marihuane, u kući oružje i municiju
08.09.2025.•
0
Pripadnici policije u Novom Sadu uhapsili su 27-godišnjeg N.Z. iz Sombora kod kojeg su pronašli veću količinu marihuane kao i oružje i municiju.
Komentari 6
Ya
BUNT!
Čovek je u pitanju, nečiji otac, muž, prijatelj, komšija. Treba da vas sve kolektivno bude sramota za komentare koje ste napisali ispod ovog teksta!!!!
petar
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar