Nasilnička vožnja: U Novom Sadu vozili automobile, a u Bečeju bicikl sa više od dva promila alkohola
													03.11.2025.•
													
														
														0													
												
												
													U periodu od 31. oktobra do 2. novembra, u Južnobačkom okrugu, dogodilo se 19 saobraćajnih nezgoda u kojima su dve osobe zadobile teške povrede, a sedam je lakše povređeno.												
											
																	
						
						
						
													
													
													
													
													
													
													
													
														
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
													
Komentari 6
Mastodont
Potpuno se slažem, ko deci prodaje, intreba da nastrada! Ali hoće to vas načiniti manje lošim roditeljima što svoje bilmeze niste naučili da neke stvari nisu za decu?
Eeeeeeeeeeee
Marko
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar