Dvojica punoletnih i dvojica maloletnika uhapšeni su neposredno pošto su, kako se sumnja, provalili u dve porodične kuće i ukrali šporet, električne kablove i rakiju. Sumnja se da su oni provalili i u jednu radionicu u ovom mestu, te da su ukrali dva akumulatora i vredan alat.
Zbog sumnje da su počinili tešku krađu, krivična prijava biće podneta protiv još trojice Čuružana, od kojih su dvojica maloletna. Oni se terete da su provalili u vikendicu i ukrali alat i 15 litara rakije.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 4
uh
Darko
Fotomontaža
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar