Maloletni motociklista povređen na kružnom toku Bulevara Evrope

Maloletnik i još četiri osobe povređeni su u četiri saobraćajne nezgode.
Maloletni motociklista povređen na kružnom toku Bulevara Evrope
Foto: 021.rs
U 13.25 u Rumenačkoj 133 u udesu dva vozila povređena je 71-godišnja žena.
Prema rečima portparola Hitne pomoći doktora Zorana Krulja, lekarska ekipa joj je ukazala pomoć i zatim je u svesnom stanju prevezena na hirurgiju Urgentnog centra.
Ubrzo, već u 13.55 je na uglu Ulice Veselina Masleše i Orlovića Pavla automobil udario 68-godišnju biciklistkinju, te je i ona prevezena u KCV.
 
U 17.37 na Iriškom vencu je ka Novom Sadu motociklista sleteo s puta.
 
Krulj za 021.rs kaže da su povređeni 43-godišnji muškarac i 44-godišnja žena, te su nakon zbrinjavanja i oni prevezeni u Urgentni centar na hirurgiju.
Oko 20 časova je na kružnom toku kod Bulevara Evrope, na isključenju za auto-put povređen sedamnaestogodišnji motociklista.
 
On je prevezen u Dečiju bolnicu na hirurgiju.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Hronika