Uhapšen muškarac iz Sombora: U gepeku krio veću količinu marihuane, u kući oružje i municiju
08.09.2025.•
0
Pripadnici policije u Novom Sadu uhapsili su 27-godišnjeg N.Z. iz Sombora kod kojeg su pronašli veću količinu marihuane kao i oružje i municiju.
Komentari 7
Alenas
Snežana
Aca
Naprimer dali je prelazila preko pešačkog, dali joj je zeleno svetlo bilo na semaforu…
Naprimer ja sad vozim i postoji biciklisticka staza a biciklisti voze putem i on se slučajno sporakne negde jer vozi bez ruku i njaka telefon i nedaj bože padne mi na auto i on se polomi ceo, jer treba odma po difoltu pisati da sam ja kriv?
E sad malo NS, ovi što voze el. sranja, wolt i glovo dostavljači uleću između automobila obilaze sa leve strane jednostavno ih bole kurac za saobraćaj….
Treba uvesti bar Kereću dozvolu za sve koji su na putu.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar