Na društvenim mrežama pojavio se snimak na kojem se vide dve osobe, muškarac i žena, dok još jedan muškarac kleči na zemlji.
Pored je parkiran automobil "mercedes G klase", a muškarac pokušava da uvede tridesetdevetogodišnjeg muškarca unutra.
U jednom momentu, tridesetdevetogodišnjak beži, a nakon toga se snimak prekida.
Incident se, prema nezvaničnim saznanjima, dogodio oko 22 časa na Bukovačkom putu.
Dve osobe su uhapšene posle ponoći, dok je tridesetdevetogodišnji muškarac prevezen u Urgentni centar.
Očekuje se saopštenje Ministarstva unutrašnjih poslova u vezi sa ovim događajem.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar