Autor: 021.rs

Novi Sad
23.01.2026.
12:45 > 13:29
Rektorski tim Univerziteta u Novom Sadu saopštio je da se nasilje neće tolerisati i pozvao druge univerzitete da se uzdrže od podsticanja blokada.
  • Rektorski

    23.01.2026 15:14
    Sns
    Tim.
  • Perica

    23.01.2026 14:52
    Nijedan čin...
    ... osim nasilja nad studentima
  • Sms

    23.01.2026 13:59
    Ns
    Konačno da se i oni oglase na vreme i na pravi način.
    Maksimalna podrška!
  • oliver m.

    23.01.2026 13:47
    U cudno lepu noc ti nestajes
    okreces mi ledja i odlazis
    i vidim da sam bivsi, da si opet s' njim
    jos jedna nocna mora i pomirenje s' tim

    Da li sam ikad bio grub, prema tebi ja
    da li si cula ruznu rec, mozda nekada
    a samo kad se setim sta pricala si ti
    suze mi podju, al' za tren sve zaboravim

    I smejem se, smejem se
    smejem se, a plakao bih

    ........
  • Igor

    23.01.2026 13:39
    Predlog - ideja
    Zasto studenti (zvanični studentski predstavnici i studenti koji vode plenume) se sastanu i donesu odluku da se napravi referendum pod njihovom kontrolom.

    Gde ce svim kanalima pozvati sve studente da se izjasne o ključnim pitanjima i da validnost tog referenduma bude samo ako izlaznost studenata bude veca od 60%.

    Samim tim ni fakulteti (čitaj profesori) neće moći da igraju kakk im odgovara. A dokazali su da su svi malo ovamo malo tamo, zavisi od situacije
  • ja

    23.01.2026 13:36
    Jel zakonito i da policija upadne na univerzitet i bije studente i profesore?
  • Miloš

    23.01.2026 13:30
    Ma da, neće se tolerisati nikakvo nasilje osim političkog nasilja prema onima koji su se usudili da dignu glas protiv kriminalne vlasti kao što je to uradila Jelena Kleut i fizičkog nasilja prema studentima i zaposlenima na poziv dekana. Aj važi.
  • Дуца

    23.01.2026 13:15
    коме ви то
    Овај текст "од слова до слова" може бити упућен Ректорском тиму УНС, и онима који диригују истом том ТИМУ. Зна се ко спроводи насиље и безакоње. Тако да...
  • .

    23.01.2026 13:12
    Ovo bi bilo kao da poslodavac kaže Nema štrajkovanja.

    Nek Rektorat objasni koju drugu onda opciju imaju njihovi neistomišljenici?
    Kako kad neće da raspišu izbore predlažu da se studenti i profesori bore protiv nepravde?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna