Autor: Beta

Novi Sad
10.02.2026.
12:17 > 13:28
Predstavnici više organizacija obeležili su danas, 10. februara godišnjicu rođenja i smrti filozofa i pisca Vase Stajića, polaganjem venca kod Banovine, na mesto gde se do pre nekoliko godina nalazio njegov spomenik.
  • pajo patak

    10.02.2026 13:38
    neće ga vratiti nikad:
    on im je kost u grlu, jer je pre vie od stotinu godina ne samo rekao, nego i napisao: nisu svi patrioti hulje, ali su zato sve hulje patrioti.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna