Autor: 021.rs

Novi Sad
08.05.2026.
16:46 > 16:48
Predsednik odborničke grupe Kreni-Promeni u Skupštini Grada Novog Sada Stevan Babić oglasio se povodom izabranog idejnog rešenja za spomenik žrtvama pada nadstrešnice na železničkoj stanici u Novom Sadu.
  • Гојко

    08.05.2026 22:34
    MH
    Браво за коментар !!!
    И веома директан ПРЕДЛОГ
    а остали само критикују само нек је КОНТРА
  • Taurus

    08.05.2026 19:36
    Sveznajući
    Jedino je merodavno mišljenje porodica. Ostali dušebriznici malo se sklonite.
  • matori ortak

    08.05.2026 19:24
    Možda odustanu od ovakvog rešenja spomenika ako im se dokaže da izgleda kao Titov grob sa Temua.
  • МН

    08.05.2026 18:51

    Најбољи начин да путници који пролазе станицом сазнају шта се десило, је мермерна спомен-плоча на зиду станичног хола. На њој су уклесане чињенице : Коме је споменик подигнут ? Шта се тога дана десило ? Имена жртава . . .

    На посебним плочама могуће је дати узроке трагедије. Једну би могле поставити породице и пријатељи страдалих, а другу власт.
  • Munja

    08.05.2026 17:13
    Tako je
    Muka mi bilo kad sam videla plocu betonsku. Istu koja ih surovo ubila.
    Pa valjda taj spomenik treba da da neki mir, utehu, veru i secanje porodicama, prijateljima, Novom Sadu. Kako ih nije bilo sramota taj predlog odabrati???

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna