Autor: 021.rs

Novi Sad
12.05.2026.
10:35 > 10:49
Na fasadi kuće u centru Novog Sada tokom noći ispisan je grafit "Blokaderi ustaše".
  • Maxa

    12.05.2026 17:42
    Ćlokaderi ?
    Bože, ovi se baš ponose svojom nepismenošću.
  • Otpor

    12.05.2026 17:07
    Na žalost ceo Novi Sad je išaran.
    Sramota kako to izgleda kada dođoši donesu svoju nekulturu.
  • Aleksandra

    12.05.2026 16:36
    @primetih
    Ukoliko gospodine caci niste provalili da se patriJotama (dakle sa j da bi namerno bilo pravopisno neispravno) ironicno nazivate, Vi koji svrljate grafite po kulturnim dobrima, onda je to samo dokaz da ste sta? Caci!I to Vam u najboljoj nameri kaze neko ko je pravi patriota, jer ne ruzi svoj grad, kao Vi caciji!
    Eto, nesto ste naucili!
  • Oskar

    12.05.2026 16:21
    Zna li se ko je to uradio, pa da ga malo prevaspitamo i naučimo azbuku...!moraće opet ići u vrtić,to mu je što mu je..
  • 100posto

    12.05.2026 16:11
    @Novosađanin
    Istina. Ali je mislim jedini koji je izašao iz SNS odmah po dolasku na vlast, a ušao u DS kada je bila duboka opozicija.

    Strateški nikakav potez, ali bolje i tako nego obrnuto kao razni vesići, kene, jovanovi itd.

    Drago mi je što nisam jedini, te i komšija aktivno prati novosadsku političku scenu. A i dobro pamti, pošto je SNS na vlasti već 14 godina.
  • 1312

    12.05.2026 15:42
    prvo na robiju pa onda i na smetliste istorije!!!!mracno doba srbije
  • Вранић

    12.05.2026 15:24
    Грозим се особа које уништавају фасаде, политичким порукама! Мој улаз је сав ишаран са ВЧЋПДР, шта ли то значи! Срамота!
  • Novosađanin

    12.05.2026 15:23
    ...
    Paradoks što je komšija osnivač SNS a sada sekretar DS
    Ima ambicije svakako
  • Miki

    12.05.2026 15:10
    Da,jos pare da skupljamo po stambenim zajednicama za necije svrljanje po fasadi ,dosta nas deru za necije hirove po zgradama gde je doslo do politizacije ,pa cijih vise u zgradi ima taj raspolaze zajednickim novcom za svoje prohteve ,drugi se javit nesmeju boje se komsija.
  • @Realno

    12.05.2026 14:33
    Ti si neutralni građanin onoliko koliko sam ja astronaut. I da budemo iskreni pre bih ja ispunila uslove za astronauta nego ti za čoveka, botu robovski.
  • primetih

    12.05.2026 14:28
    Za Aleksandru
    Ti nekog prozivaš" Ćaci",a pišeš "patrijote"
  • Gale

    12.05.2026 14:19
    Tipičan kradikaski rečnik i metod,prostački...
  • pajo patak

    12.05.2026 14:13
    @@lihtplavi(majmune)
    botino prestani da se proseravaš na ovom portalu
  • @Antuntun

    12.05.2026 13:51
    Nije paradoks ako je podmetačina...a ovi što su navedeni ne da ne znaju značenje FCK nego i da znaju ne bi znali napišu takoo, nego je se neko setio da pored lepljena nalepnica studenti rade antireklamu za SNS i tako iziritiraju naivne koji misle da SNS to piše.
  • pajo patak

    12.05.2026 13:33
    ispravka za lupače minusa
    ђлокадери
  • Šta sad?

    12.05.2026 13:22
    I šta sad, cela fasada mora da se farba da se potrefi nijansa.Štetočine.
  • Konj

    12.05.2026 13:03
    Ćaci
    Bas lepo umetnici . Pravite strasnu reklamu za SNS
  • pajo patak

    12.05.2026 12:30
    da li ja to dobro vidim:
    ћаци napisao: ћлокадери
  • Hm...

    12.05.2026 12:23
    Ovo slovo na početku i ne liči na "B" nego na "Ć"...Eto ćaciji...Treba da dopišu pored reči "ustaše" "i pobediše"
  • Ћаци

    12.05.2026 12:02
    Ћаци
    Kradikalska posla
  • Milo

    12.05.2026 11:59
    A
    Nazivanjem ustasom nekoga ciji su pretci zavrsili pod nozem tih zlocinaca je za mene uvreda zbog kojeg cu da izadjem na izbore i glasam protiv ovih koji to pisu i kojima je pola familije sa one strane Dunava,a mene nazivaju onim sto su bili njihovi djedovi nametno malim slovima sve! Fuj
  • Pa

    12.05.2026 11:56
    Šta
    Mož očekivati od primitivaca,.....e Novi Sade sta dočekasmo...
  • Licemeri

    12.05.2026 11:54
    Kada vi unistite ne fasadu, na koju se oduvek pisu grafiti, bilo koje vrete, nego KUCNA VRATA jednoj porodici i onda ih jos nosate ponosno na proteste… to je super? Studenti pobedjuju? Ljudi saberite se sa licemerjem.
  • Realno

    12.05.2026 11:25
    Kao normalan covek osudjujem ovaj vandalizam kao sto sam osudjivao prosle godine kada su ovi isti blokaderi isli na kucne adrese svojih politickih protivnika. Eto dosli i do njihovih kuca i fasada a lepo smo im govorili,vecina nas normalnih gradjana, da odlazak na tudje adrese nije politika i da se to ne radi.
  • Simba

    12.05.2026 11:24
    .
    Miševi napredni dok ste se vi krili po rupama neko je ginuo za drzavu i sada nas nazivate ustase…..
  • Antuntun

    12.05.2026 11:17
    Najveći paradoks je činjenica ko to piše. Blokadom fakulteta (koji odavno nisu blokirani, ali centar Beograda zato jeste već duže od godinu dana) se bavi nepismena bulumenta sakupljena po kladionicama, tribinama, teretanama i ćoškovima, koja je ceo život bežala od škole kao đavo od krsta, a sa čitanjem je stala negde oko Pačije škole. Niti znaju gde su fakulteti, niti bi znali da nabroje pet fakulteta, intelektualno su inferiorniji od onih koje prozivaju, a o moralnim vrednostima da ne pričam. Čuj, oni su protiv blokade fakulteta. Kad bi im dao 50€ pisali bi i da im je mama ustaša. A tekst dobijaju nacrtan, jer većina tih jadnika verovatno ne zna ni sva slova. Otuda rebus oko "ћ" i "ђ".
  • roki

    12.05.2026 11:11
    pa ko je pobogu
    Ćaceri, srednji vek.
  • Beočug

    12.05.2026 11:00
    Greška
    Umesto "ustaše"treba da stoji "ustadoše". Preporuka: Ustanite i svi ostali.
  • ZG

    12.05.2026 11:00
    Za takve Drakonija
    Zvati ustasama potomke onih kojima su upravo ustase pocinile neverovatne zlocine, bi morao biti cin koji mora biti drakonski kaznjen: Odsecanjem ruke koja je drzala sprej. Tako bi istorijski neponovljivo odsustvo karaktera, casti i postenja, bilo kaznjena i uklonjeno iz Srpske Atine.
  • Zare

    12.05.2026 10:14
    Opet skrnave ćirilično pismo!
  • Aleksandra

    12.05.2026 09:25
    Tuziti!
    Posto se zna ko ispisuje, lepo svi treba da skupe pare iz stambenih zajednica itd.i da tuze SNS. Njihovi saraju, pa lepo nek Caciji plate sto unistavaju grad. Elektrotwhnicka skola je sva isarana od Caci grafita. Toliko velike patrijote, a unistavaju objekte pod zastitom. Hvala Caciji sto svaki put pokazete ko ste!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna