Autor: 021.rs

Novi Sad
12.05.2026.
13:40 > 13:45
Redovna sednica Skupštine Novog Sada održaće se u sredu, 13. maja.
  • dacic

    14.05.2026 01:02
    najgore je kad drugi odlucuju u tudje ime
    obicno druga strana naj........
  • Неба Ђурић

    13.05.2026 07:13
    !
    Боље да радите на расељавању људи са Детелинаре. Кинези су средином прошлог века радили на обрнутим миграцијама. Насељавали су села људима из градова. Добијеш кућу и земљу и паљба.
  • Sima

    13.05.2026 04:02
    Voda
    Zašto je voda u fotogu žuta?
    Ispravna?
  • da

    13.05.2026 02:05
    oni kad odluce boljitka nema
  • Hm...

    12.05.2026 18:02
    A izgradnja novog vodovoda se ne pominje nigde?
  • Guru

    12.05.2026 17:25
    ....
    Nek završe sa Pap Pavla ulicom ,pola zgrade sa stanovima od 4000 e kvadrat ,pola dvorišni stanovi . Lepo parcela po parcela i urbanistički završiti stvar.
  • Nenad

    12.05.2026 16:59
    Još malo
    Mogu kako hoće, al ne mogu koliko hoće, SNS i tzv opozicija to je koalicija.
  • NS+

    12.05.2026 16:20
    @ Novosađanin
    10.000 stanovnika...

    @jok
    ...treba uvesti zakonsku regulativu da je obaveza izaći na izbore i tako sprečiti ovako glupo opravdanje
  • Čitač

    12.05.2026 15:45
    ?
    Šta bi sa besplatnim udžbenicima? Ne priča se više o tome.
  • @jok

    12.05.2026 15:20
    Vidim ti si još jedan od onih neprilagođenih koji su uvereni da se svet vrti oko njih, uvereni da ako oni nisu glasali za zakon kojim je krađa ili ubistvo kažnjivo da se taj zakon potom na njih ne odnosi te da mogu krasti i ubijati koliko žele. Itekako odlučuju i u tvoje ime. Tvojim izborom da ne izađeš na izbore si takođe, isto kao oni koji jesu izašli na izbore, omogućio da ovi budu na vlasti. Vreme je da odrasteš i prestaneš se ponašati kao razmaženo derište.
  • jok

    12.05.2026 14:58
    U moje ime ne odlučuju.
    Odlučuju u ima vas koji izlazite na izbore i time im dajete legitimitet, bez obzira za koga ste glasali.
  • Novosadjanin

    12.05.2026 14:40
    Aminuju desetak hiljada novih stanova, a Novi Sad je već u komunalnom haosu, nema dovoljno vode, Kej smrdi na kanalizaciju, bravo majstori.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna