Autor: 021.rs, Beta, Tanjug

Novi Sad
13.05.2026.
18:05 > 18:26
Sedamnaesta sednica Skupštine Grada Novog Sada završena je posle više od šest sati rasprave usvajanjem svih 68 tačaka dnevnog reda.
  • Novosađanka

    15.05.2026 08:40
    Jad i kaljuga
    Novi sad odavno nije ono što je bio pre i nikada više neće biti. Svetao čist grad to više nije. Građani više nisu Novosađani već jedna iskompleksirana pohlepna bagra. Svi koji imaju decu treba da se zabrinu kakvu kaljugu im ostavljaju jadnici.
  • hoćuneću

    14.05.2026 07:39
    Za šta se oni otimaju
    ko mutav na telefon tako i za mikrofon a posle ga ne koriste.Zahtevaju od drugih da zaginu da im obezbede pristup skupšintsnkom . Zašto ne koriste priliku koju imaju. Ko da im im rodi demokratiju dok su sami anarhosti ?
    Da li sledi plaćanje za dan NERADA na radnom mestu ????
    Ako su na to navikli i ako je to normalno neka se uvede na svim radnim mestima ili neka se sankcioniše i ne plati.
    Za..... za narodne pare. Etp di su novci naši.

  • Ns

    14.05.2026 07:14
    Kada će izbori za MZ koje su više od godinu dana sa isteklim mandatom?
  • Ma joj

    14.05.2026 01:35
    Aman vise izbacite te seljake napolje, za njih je poljana i korida.
  • Mastodont

    14.05.2026 00:15
    @Snaga argumenata

    Kad se pacovi nakote među ljudima nije vreme za replike nego za deratizaciju.
  • Слободан

    14.05.2026 00:02
    Фашисти нећете још дуго!
  • dacic

    13.05.2026 23:30
    diktatora skupstine smeniti
    ta pojma nema sta radi
  • Ssy

    13.05.2026 22:51
    Cirkuzanti
    To je trebalo snimiti i poslati u svet. Snimak bi postao bestseler.
  • Musaši

    13.05.2026 21:28
    Da smo pravna država, Dina Dinara bi mogla eventualno da bude obezbeđenje, a ne predsednik skupštine grada. Šta smo sebi dozvolili u našem gradu ..
  • Snaga argumenata

    13.05.2026 20:38
    Daleko od toga da SNS nije obesislio sve pa i parlamentarni život u Srbiji, ali toliko je tužno što su pojedinci prihvatili njihov stil i pravila. Znate li šta je snaga argumenata? Znate li šta je ozbiljna replika? Ako je to nalepnica, onda smo mi, mili moji, u ozbiljnom problemu.
    Tužna zemlja, pust narod.
  • Поп

    13.05.2026 20:34
    Небитни
    Што су напустили? Коме су наудили? Мисле да ће неко да их моли! Какви типови не дорасли позиву размажена деришта. Лаза материна маза.
  • jakov

    13.05.2026 20:15
    ko je ova što se dernja i udara fasciklom,a da neće još dugo samo do izbora
    napred studenti!!!
  • Milos

    13.05.2026 19:56
    Proverite ugzi koliko radnih tela i komisija ima...znaci usvojili su novu odluku za zamenu zemljista, kriminal. Ko ce biti u komisiji?
  • Joca

    13.05.2026 19:01
    @Rizbo
    Tebi i takvim slicnima tebi ne treba dozvoliti da imas pravo glasa, fasisto...
  • Pera

    13.05.2026 18:40
    Razlika
    Koja je razlika izmedju ovih “Bravo” i onih SNS? Isti profil ljudi, isto vaspitanje, trenutno su ovi drugi na vlasti, isto bi bilo i da su ovi prvi na vlasti, onda bi ih ovi drugi polivali vodom i tako u krug. Sve isto jos od Seselja i Bozovica.
  • PajO PatriJota

    13.05.2026 18:32
    Sljam
    Sljam i jedni i drugi.Vojvodina i Novi Sad je dotaklo dno.
  • Rizbo

    13.05.2026 18:26
    srbima ne treba biti dozvoljeno da imaju državu
  • Alf

    13.05.2026 18:26
    LSV=SNS
    I sta kaze Maja Mrnustik iz LSV, bivsi gradonacelnik Djuric je "castan covek". Nadam se da ce vas na sledecima izborima studenti sve razbucati, i vas na vlasti i komplet laznu opoziciju.
    Studenti pobedjuju.
  • Lazar

    13.05.2026 18:26
    Groktač
    Misija zalutalih delegata-odbornika, poput MP(nebitan lik u svakom pogledu) se još jednom završila neuspešno, jer su sve tačke današnje skupštine usvojene.
  • B

    13.05.2026 18:25
    Bljutavo
    Na šta smo spali... Ovo je najbolje što Novi Sad ima?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna