Novi sad odavno nije ono što je bio pre i nikada više neće biti. Svetao čist grad to više nije. Građani više nisu Novosađani već jedna iskompleksirana pohlepna bagra. Svi koji imaju decu treba da se zabrinu kakvu kaljugu im ostavljaju jadnici.
ko mutav na telefon tako i za mikrofon a posle ga ne koriste.Zahtevaju od drugih da zaginu da im obezbede pristup skupšintsnkom . Zašto ne koriste priliku koju imaju. Ko da im im rodi demokratiju dok su sami anarhosti ?
Da li sledi plaćanje za dan NERADA na radnom mestu ????
Ako su na to navikli i ako je to normalno neka se uvede na svim radnim mestima ili neka se sankcioniše i ne plati.
Za..... za narodne pare. Etp di su novci naši.
Daleko od toga da SNS nije obesislio sve pa i parlamentarni život u Srbiji, ali toliko je tužno što su pojedinci prihvatili njihov stil i pravila. Znate li šta je snaga argumenata? Znate li šta je ozbiljna replika? Ako je to nalepnica, onda smo mi, mili moji, u ozbiljnom problemu.
Tužna zemlja, pust narod.
Koja je razlika izmedju ovih “Bravo” i onih SNS? Isti profil ljudi, isto vaspitanje, trenutno su ovi drugi na vlasti, isto bi bilo i da su ovi prvi na vlasti, onda bi ih ovi drugi polivali vodom i tako u krug. Sve isto jos od Seselja i Bozovica.
I sta kaze Maja Mrnustik iz LSV, bivsi gradonacelnik Djuric je "castan covek". Nadam se da ce vas na sledecima izborima studenti sve razbucati, i vas na vlasti i komplet laznu opoziciju.
Studenti pobedjuju.
Misija zalutalih delegata-odbornika, poput MP(nebitan lik u svakom pogledu) se još jednom završila neuspešno, jer su sve tačke današnje skupštine usvojene.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
VIDEO: Ponovo incidenti u Skupštini grada, opozicija napustila sednicu
Autor: 021.rs, Beta, Tanjug
Novi Sad
•13.05.2026.
•18:05 > 18:26
Komentari 20
Novosađanka
hoćuneću
Da li sledi plaćanje za dan NERADA na radnom mestu ????
Ako su na to navikli i ako je to normalno neka se uvede na svim radnim mestima ili neka se sankcioniše i ne plati.
Za..... za narodne pare. Etp di su novci naši.
Ns
Ma joj
Mastodont
Kad se pacovi nakote među ljudima nije vreme za replike nego za deratizaciju.
Слободан
dacic
ta pojma nema sta radi
Ssy
Musaši
Snaga argumenata
Tužna zemlja, pust narod.
Поп
jakov
napred studenti!!!
Milos
Joca
Pera
PajO PatriJota
Rizbo
Alf
Studenti pobedjuju.
Lazar
B
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H