Šef stručnog štaba Vojvodine Miroslav Tanjga smatra da smatra da je glavni sudija utakmice finala Kupa Srbije Pavle Ilić svojim odlukama štetio njegovoj ekipi od samog početka tog meča.
Voša je igrala odlično prvo poluvreme, u drugom su se samo branili! ALi sudija je izmrcvario sa produžecima. Ko još produžava utakmicu 9 minuta? Tačno se videlo da produžava do iznemoglosti dok Zvezda ne da gol. Idem na Vošu svake nedelje, John Mary daje gol na svakoj drugoj utakmici, malo je čudno da baš on promaši. Bukvalno mislim da mu je neko zapretio da će ga vratiti na Jamajku ako da penal XD
Nije suđenje bilo na nivou, ali nije baš ni toliko loše. Jedino boli onaj navoidni faul Merija. Tu je Vojvodina oštećena 100%, jer jedva da je dotakao Zvezdinog igrača, a ovaj je pao kao pokošen.
Ne znam šta i kako sudija utiče na to da dodaš tačan pas na vreme, da imaš neku organizaciju u igri a ne da šikaš loptu u prazno čim je vidiš što dalje od sebe, a i od svojih saigrača?
Mada je to šikanje lopte završavalo 5-10 metara dalje, čak ni da ispucaju kako treba nisu bili kadri.
U celom timu nema igrača koji zna i može da zagradi loptu a hoće da igraju fudbal. A to nije samo problem jednog igrača ili tima, to je problem srpskog fudbala.
Fasade su oskrnavili kriminalci na platnom spisku SNS propagirajuci mržnju i nasilje, a ne navijači Vojvodine, naravno na stadion ne treba ići do god sekta vodi klub i državu.
Druze, branio si se 60 minuta. Imao si prednost i umesto da napdnes ti si se povukao i tehnicki boljoj ekipi dao prednost. I ja bi se ljutio, ali na sebe.
Dokle više sa ovakvim suđenjem i guranje jedne ekipe. I u fudbalu je kao i u svemu drugom u ovoj zemlji. Jedno pričamo a kontra radimo. Hoćemo publiku na stadionima, a sa ovakvim suđenjem i ponašanjem FSS na stadionima će biti samo oni "plaćeni navijači" koji prave cirkus po i oko stadiona. Baš bih voleo da čujem jel neko sinoć uhapšen zbog onog cirkusa sa policijom(delije) i dali će neko odgovarati i biti osuđen. Neće jel to su njihovi i oni mogu sve. A zbog ovakvog suđenja već posle prvih dvadesetak minuta sam promenuo kanal. Arnautović je u prvih 10minuta trebalo da dobije bar 2 žuta kartona, kad ono za prvi start puf pa Savičeviću karton. I o čemu dalje priča kad se kod nas sve unapred zna, i šta će onda pravi ljubitelji fudbala na stadionima. Bravo za Tanjgu na hrabrosti da sve ovo kaže.
Sve klubove iz Vojvodine, na svim nivoima, povući iz svih liga, i osnovati Ligu Vojvodine. Pa u pašaluku neka se takmiče i nameštaju mečeve. I sudije ovde da budu sve iz Vojvodine.
....Do kada je sudija produžio? Dok ovi ne daju gol! Ovu lakrdiju svesti u amaterske okvire, ko ima para neka igra ko nema ekonomsko opravdanje a ima velike dugove u stečaj....Zašto da poeski obveznici finansiraju ovu promašenu zajebanciju?
Od dve trenerske neznalice izgubila veća, kakvo crno suđenje te spopalo. Ovaj Stankovic svojim losim izborom tima i taktike ti se ponudio na tacni ali tebi Tanjga ni to nije bilo dovoljno....
Prvo će oni nas malo da pokradu, pa ćemo mi onda kao malo da se bunimo, a zapravo nas boli uvo jer smo namestili utakmicu i uzeli velike pare na kladionici.
"Navijaci" Vojvodine su toliko usvinjili grad sa skrabotinama, toliko fasada je zakrmačeno. Klub, kao klub, pošto je iz Novog Sada, podržao bih rado, ali ovo krmačenje po fasadama mi se toliko gadi, da neću iz principa otići ni na jednu utakmicu, a ni svom sinu neću dozvoliti da ima ikakve veze sa utakmicama i fudbalom.
S obzirom da se približavaju izbore i da cela Srbija zna za koga navija predsednik, poraz bi pokazao mnogim pristalicama da predsednik gubi moć, tako da je sudija pažljivo izabran
Strpi se malo Tanjuga...
Uskoro ne da neće biti državnog projekta ni ovakve države a ni ktitora svega ovoga...a taj Krcunov projekat će se poslati u istoriju i da kao takav nikad više ne postoji!! Ni oni ni njihove komšije....
Doćiće i taj dan kad ćeš se ugasiti titova mezimice...neće mi biti ni trunke žao kao ni vama što godinama i decenijama uzimate titule i kupove na kvarno!Živeo Novi Sad i pravi NOVOSAĐANI!
Voša se povukla zvezda je celo vreme napadala i to ne znaci da je bolja.dve kontre vojvodine da kazemo gol sanse su svirani faulovi za zvezdu pri tom nisu ih pipnuli bukvalno.a greska vojvodine i zbog cega su izgubili je to sto su se "povredili" igraci i sto im je zamena dzon meri (koji je nula i to ne zbog penala ako je neko gledao utakmicu jasno je)umesto naseg deteta.
A šta si ti očekivao? Da možeš da pobediš državni projekat? Zvezda u domaćem fudbalu može da izgubi samo ako to država naredi, a pobednici Superl(j)ige i "Kupa" se znaju i pre početka sezone. Sa druge strane, odakle ti, uopšte, pravo da se buniš kad ste sve vreme bili na svojoj polovini terena?! Priznaj da ste dobili poziv u poluvremenu da pustite Zvezdu. I to nije prvi put.
Znas tanjga,ko se ljuti...
Ali da toliko kukas,stvarno sramota! Sudija je dozvolio hrkljus tvojoj ekipi! Od 52 minuts ste krenuli da se valjate,provocirate,tucete po zvezdinim igracima,najmanje 2 crvena su vam oprostena! Silne izmene pred kraj tekme i ti pitas zasto je toliko produzio?? Ti si sramota za nas fudbal a ovo sto si izrekao,samo je opravdanje za tvoje lose vodjenje ekipe!
Sta si ocekivao, pa vidis da je sve podredjeno jednom klubu.
Ultracop neimari cute kada treba da se spomenu teme koje su vazne kao sto je litijum, prodaja kosova...
Bitno da cute kao k.... kada se peva protiv njihovog tate.
Sta smo ocekivali od Pavla Ilica ovo sudjenje je bilo majka mara. Zasto bas on mora da sudi vazne Zvezdine utakmice je pravo pitanje? Malo li je nenormalno pumpanje drzavnih para pa sada fali i Pavle Ilic?
Komentar nije na mestu. Branili se sve vreme, tako rade decenijama protiv Zvezde. Žao mi je, navijam za Vojvodinu, ali nema kvalitet za ravnopravnu igru.
Treneru malo realnosti. Utakmica za nas fudbal odlicna,trcanje,agresivnist,dueli,sanse,dosta publike. Zvezda dve trecine ima loptu,preko 20 suteva,mnogo kornera nasprem Vosina 1-2,vosa 30 prekrsaja nacinila drugini 10. Fizicki Zvezda spremnija i sa boljim pojedincima- naravno skupo placenim. Vosa sa najboljim,najskupljim timom i dobrom igrom u poslednjih 20 god. Sudjenje prelazno bez velikih i kljucnih greski.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Tanjga: Nefer suđenje od prvog minuta, sve je bilo u korist Zvezde, a na našu štetu
Autor: 021.rs
Novi Sad
•14.05.2026.
•07:01 > 05:14
Komentari 37
Gagi
Novosađanka
Моцарт
Gljivorad
Nale
Jovo
Mada je to šikanje lopte završavalo 5-10 metara dalje, čak ni da ispucaju kako treba nisu bili kadri.
U celom timu nema igrača koji zna i može da zagradi loptu a hoće da igraju fudbal. A to nije samo problem jednog igrača ili tima, to je problem srpskog fudbala.
Zoran
Posmatrac
Lala
Pera Minhen
Jova
Stvarno se pitam koji bi tu mogao biti razlog?
vladaNS
Ivan
Miki
Nasa
Bajka za lakoverne
Sremac
bora
Savica
Dejan
Aca
Gussar
Uskoro ne da neće biti državnog projekta ni ovakve države a ni ktitora svega ovoga...a taj Krcunov projekat će se poslati u istoriju i da kao takav nikad više ne postoji!! Ni oni ni njihove komšije....
Novosađanin
Djomla
1123
Razum
Max
Ali da toliko kukas,stvarno sramota! Sudija je dozvolio hrkljus tvojoj ekipi! Od 52 minuts ste krenuli da se valjate,provocirate,tucete po zvezdinim igracima,najmanje 2 crvena su vam oprostena! Silne izmene pred kraj tekme i ti pitas zasto je toliko produzio?? Ti si sramota za nas fudbal a ovo sto si izrekao,samo je opravdanje za tvoje lose vodjenje ekipe!
Džo
Srami se neznalice.
Ultracop neimari
Ultracop neimari cute kada treba da se spomenu teme koje su vazne kao sto je litijum, prodaja kosova...
Bitno da cute kao k.... kada se peva protiv njihovog tate.
Boro iz Pobede
Zoran
Zolika
Seljak
Jole
Tapkalo
DrNS
Dragoljub
I on je lupetao kur..o se u prazno naduvavao balon od sapunice jedno 20 puta ste ispod nivoa
Tacka.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H