Autor: 021.rs

Novi Sad
03.06.2026.
10:25 > 10:38
U osnovnim i srednjim školama u Novom Sadu, odnosno u Južnobačkom okrugu, jutros su pristigle dojave o bombama.
  • Gale

    03.06.2026 16:22
    Blokaderska posla
    Fale nam preki sudovi.
  • Eto....

    03.06.2026 16:14
    Nista iznenadjujuce.Sta su nam radili i koliko maltretirali godinu i po dana, unazad i kakvim budalastinama se bavili da li se nadati necemu pametnom.
  • dacic

    03.06.2026 15:40
    pre 40 godina nije bilo dojava a sad svaki pismeni po 1 bomba
  • Prašina u oči

    03.06.2026 15:07
    Nije to ta vest
    Best je da je predsednik države poveo 90 komada kojekakvih kriminala da ga čuva u Crnoj Gori na samitu EU - zapadni Balkan i da su ih crnogorske vlasti degažirale nazad.
  • 1312

    03.06.2026 12:56
    sad ce nastupiti snsGestapo i burebrigada...
  • Branislav

    03.06.2026 12:50
    To su ovi kojima smeta Pojas Presvete Bogorodice u Beogradu...demon ne može da se smiri u njima...
  • Novi Sad

    03.06.2026 12:42
    A..
    ..šta bi sinoćke u SNP-u!?
  • Cubi

    03.06.2026 12:36
    Sad znamo i ko dojavljuje i zasto nisu pohapseni..
  • Maxa

    03.06.2026 12:22
    A kako su stigle te anonimne dojave ?
    Poslao neko pismo par dana pre ?
    Pa lako će nači ko je poslao i uzeti otiske.

    A da nije telefonom ?
    Pa onda je još lakše ustanoviti ko je poslao poruku.

    Kako to da nijedna lažna "anonimna" dojava nije krivično gonjena i procesuirana ?
    Kako to da od svih tih silnih dojava država nije uhvatila baš ni jednog uzbunjivača ?

    Ako eto slučajno nije sposobna država to je jasan signal da treba odmah da se raspišu izbori jer su nesposobni da uhvate najobičnijeg lažnog uzunjivača.
  • Nikola

    03.06.2026 12:10
    Sada mije dovoljno sto zaustavljaju vozove nego plase o decu. Cacad radikalska.
  • Miloš

    03.06.2026 12:03
    Zgodna prilika da policija uđe i ozvuči prostorije dok ih "pregleda". Zlu ne trebalo, ako neko bude neposlušan.
  • Паја

    03.06.2026 11:38
    Полицијо, када ћете полети да радите посао за који вас плаћамо?
  • Damir

    03.06.2026 11:34
    Svaki
    Put je ekplodirala ta bomba malo nas zezaju nije strasno moze im se a to smo mi krivi
  • Zebra

    03.06.2026 11:29
    Ne brinite, sve će ih baletani pohapsiti… Samo da stave fantomke!
  • Ex prosvetar

    03.06.2026 11:12
    Ludo burazere, ludo !
    Do god se neko bude palio na te dojave, ovi će to raditi. Kad shvate da ih kuliraš, odustaće.
  • C16

    03.06.2026 10:49
    Исто као
    код пред свако окупљање стидената и народа када се постављају бомбе у возове.
    Овај пут ћацад се уплашила матуре

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna