Autor: 021.rs

Novi Sad
23.06.2026.
19:43 > 19:55
Jedina preživela u padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu Teodora Martinko položila je vožnju, objavila je njena auto-škola.
  • NS

    23.06.2026 21:51
    Divna vest,cestitke Teodori, neka ti tvoja snaga volje,bistar um i tako divna dusa donesu puno predjenih kilometara u miru i radosti.
  • Ivan

    23.06.2026 21:31
    Lepe vesti
  • NS

    23.06.2026 21:01
    Svaka cast i naklon do poda!Zelim ti svu srecu ovog sveta, obasjavas osmehom, ziva bila hrabrice jedna!
  • Juca

    23.06.2026 20:54
    Treba smoći snage za toliko hrabrosti. Srećno hrabra devojko.
    Želim ti mnogo lepih, uspešnih i nasmejanih dana. Samo napred uzdignute glave.
  • Bebe

    23.06.2026 20:46
    Lepa vest
    Hvala!
  • Pobesneli Laloš

    23.06.2026 20:43
    Devojko svaka čast. Sada fakultet, pa specijalizacija iz neuropsihijatrije, pa da nam izlečiš ove na vlasti.
  • Mario

    23.06.2026 20:25
    Ako sretnete negde ovu divnu mladu ženu, pitajte je koja joj je tajna, kako je ostala ovako vedra i hrabra, kako je oduševila kompletno medicinsko osoblje koje je brinulo i njoj, kako je uspela da se uzdigne iznad svega što se od tada izdešavalo. Pravo čudo.
  • Podrška

    23.06.2026 20:25
    Bravo!
    Čestitke predivnoj Teodori. Ova država i narod moraju učiniti SVE da ovoj divnoj, snažnoj, dobroj, pametnoj osobi i njenoj porodici olakšaju život i oplemene svakodnevicu. Ne znam koliko oni koji su i krivi za pad nadstrešnice imaju osećaja za to, ali zaista bi morali svi da se angažuju i učine sve da joj se pruže najbolji mogući uslovi i budućnost. Puno ljubavi, zagrljaja za Teodoru i njenu porodicu!
  • Aleksandar

    23.06.2026 20:13
    Odgovor
    Dete naše lepo, odgovaraće krivci kad tad. Želim ti sve najbolje u životu.
  • Aleksandar

    23.06.2026 20:05
    Naklon do poda!!
  • Jovan

    23.06.2026 20:02
    Zelim joj sve najbolje na svetu.
  • ...

    23.06.2026 20:02
    Lepa vest ali sam se ipak rasplakao. Neka je sa srecom!
  • Dragan

    23.06.2026 20:00
    Sta reci
    BRAVO DEVOJKO. Svaka ti čast.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna