Bez vode će od 8 do 18 sati biti deo tog mesta sa leve strane puta iz pravca Novog Sada.
Cisterna sa pijaćom vodom biće postavljena na uglu Vojvođanske i Ulice oslobođenja.
Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.